JŪSŲ IR KITŲ LANKYTOJŲ SAUGUMUI PRIVALOMA:

1. Visose sporto klubo patalpose, kai nesportuojama ir kontaktuojant su darbuotojais, privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes. Lankytojai be apsauginių veido kaukių neįleidžiami į sporto klubo patalpas.

2. Įėjus į patalpą prašome dezinfekuoti rankas. Rekomenduojame rankas dažniau plauti muilu arba dezinfekuoti.

3. Prašome laikytis saugaus 2 metrų atstumo. Pagal LRV nurodymus vienam lankytojui skirtas ne mažesnis nei 10 kv. m. plotas.

4. Rekomenduojame sporto klubo administracijoje pasimatuoti kūno temperatūrą bekontakčiu termometru.

5. Į sporto klubo patalpas neįleidžiami karščiuojantys asmenys (37,3 °C ir daugiau). Taip pat sloguojantys, kosintys, čiaudintys ir pan. Asmenys, kuriems pasireiškia šie požymiai, turi nedelsiant palikti sporto klubo patalpas. Jei jaučiate nors menkiausius peršalimo arba blogos savijautos simptomus, prašome atidėti suplanuotą apsilankymą sporto klube.

6. Privaloma laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo).

7. Rekomenduojama už paslaugas ir prekes atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o banko kortelėmis arba narystes įsigyti internetu.

8. Prieš atliekant pratimą ir jį atlikus, prašome sporto klubo įrangą ir inventorių dezinfekuoti įrangai skirtu dezinfekciniu skysčiu, kurį rasite sporto klubo patalpose. Sportuojant būtina naudoti rankšluostį. Pagal LRV nurodymus dėl saugaus atstumo reikalavimų laikinai neveiks kai kurie treniruokliai.

9. Ribojamas lankymasis persirengimo ir dušų patalpose. Persirengimo patalpose privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę. Rekomenduojame į sporto klubą atvykti jau vilkint sporto aprangą. Avalynę privaloma pasikeisti sporto klubo patalpose. Dušų zonose privaloma avėti gumines šlepetes. Spintelių užimtumą rekomenduojame sekti čia: https://vs-fitness.lt/vilnius/spinteliu-uzimtumas/

10. Prieš naudodamiesi persirengimo patalpose esančiomis spintelėmis, prašome jas dezinfekuoti specialiai tam skirtu dezinfekciniu skysčiu, kurį rasite rūbinės patalpose. Naudodamiesi spintelėmis laikykitės saugaus 2 metrų atstumo. Jei prie Jums priskirtos spintelės bus užimta, prašome palaukti ir išlaikyti saugų 2 metrų atstumą.

11. Grupinėse treniruotėse gali sportuoti ne daugiau nei 15 asmenų neįskaitant trenerio. Privaloma registracija į grupines treniruotes sporto klubo administracijoje arba iš anksto telefonu +370 652 12 501. Neužsiregistravę į grupinę treniruotę neįleidžiami. Pagal LRV nurodymus vienam asmeniui skirtas ne mažesnis nei 10 kv. m. plotas. Grupinių treniruočių metu privaloma laikytis saugaus 2 metrų atstumo, nesikeisti treniruočių inventoriumi tarpusavyje, draudžiamas fizinis kontaktas su treneriu ir tarp treniruočių dalyvių. Prieš ir po grupinės treniruotės, prašome naudoti įrangai skirtą dezinfekcinį skystį. Prieš ir po grupinės treniruotės rekomenduojama vėdinti patalpas ne trumpiau nei 15 min., todėl prašome neiti į grupinių treniruočių salę ir nesibūriuoti prie jos prieš numatytą grupinės treniruotės laiką. Laukite trenerio nurodymo, kuomet bus galima užimti vietas grupinių treniruočių salėje laikantis saugaus atstumo.

12. Užtikriname, jog paslaugos teikiamos saugiai, laikantis visų rekomendacijų, taikant valymo ir dezinfekcijos standartus, dėvint kaukes, naudojant apsaugos skydus, pagal galimybes vėdinant patalpas. Visi mūsų sporto klubo darbuotojai aprūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis, įvykdytas saugumo instruktažas, visiems darbuotojams vykdoma kūno temperatūros kontrolė.

13. Sporto klubo patalpose nesilaikant LRV ir NVSC nurodymų ir rekomendacijų, taip pat netinkamai elgiantis kitų sporto klubo lankytojų ar darbuotojų saugumo atžvilgiu, privalėsite palikti sporto klubo patalpas be teisės tęsti įsigytą narystę.