JŪSŲ IR KITŲ LANKYTOJŲ SAUGUMUI PRIVALOMA:

1. Visose sporto klubo patalpose, kai nesportuojama ir kontaktuojant su darbuotojais, rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius, kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną. Kaukės galima nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukės dėvėti negali ar jos dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

2. Prie įėjimo į sporto klubo patalpas, būtina dezinfekuoti rankas. Rekomenduojame rankas dažniau plauti muilu arba dezinfekuoti sporto klube esančiomis rankų dezinfekcijai skirtomis priemonėmis.

3. Privaloma laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo. Lankytojų užimtumą sporto klubo patalpose realiu laiku rekomenduojame sekti čia: https://vs-fitness.lt/vilnius/lankytoju-uzimtumas/

4. Draudžiama sporto klubo patalpose lankytis karščiuojantiems asmenims (37,3°C ir daugiau) ir turintiems ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas). Jei jaučiate nors menkiausius peršalimo arba blogos savijautos simptomus, prašome atidėti suplanuotą apsilankymą sporto klube.

5. Privaloma laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo).

6. Prieš atliekant pratimą ir jį atlikus, būtina sporto klubo įrangą ir inventorių dezinfekuoti įrangai skirtu dezinfekciniu skysčiu, kurį rasite sporto klubo patalpose. Sportuojant būtina naudoti rankšluostį.

7. Persirengimo patalpose privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę. Dušų zonose privaloma avėti gumines šlepetes.

8. Prieš naudodamiesi persirengimo patalpose esančiomis spintelėmis, prašome jas dezinfekuoti specialiai tam skirtu dezinfekciniu skysčiu, kurį rasite rūbinės patalpose. Naudodamiesi spintelėmis laikykitės saugaus ne mažesnio nei 2 metrų atstumo. Jei prie Jums priskirtos spintelės bus užimta, prašome palaukti ir išlaikyti saugų bent 2 metrų atstumą.

9. Užtikriname, jog paslaugos teikiamos saugiai, laikantis visų nurodymų ir rekomendacijų, taikant valymo ir dezinfekcijos standartus, vėdinamos patalpos atsižvelgiant į pastato technines galimybes. Visi mūsų sporto klubo darbuotojai aprūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis, sudarytos sąlygos matuoti kūno temperatūrą, įvykdytas saugumo instruktažas.

10. Sporto klubo patalpose nesilaikant LRV, NVSC ir sporto klubo nurodymų ir rekomendacijų, taip pat netinkamai elgiantis kitų sporto klubo lankytojų ar darbuotojų saugumo atžvilgiu, privalėsite palikti sporto klubo patalpas be teisės tęsti įsigytą narystę.