Sportas atkakliai skverbiasi į mūsų kasdienybę. VS FITNESS sporto klubas drąsiai atvėrė duris MEGA erdvėje, skirtoje Tavo sportiniam tobulėjimui! Mes garantuojame, kad kiekvieną, net mažiausią Tavo žengtą žingsnį lydės pati moderniausia įranga bei profesionali sporto klubo trenerių priežiūra. Tobulėkime kartu su kiekvienu… giliu įkvėpimu ir iškvėpimu!

TAVO ATEITIS PRASIDEDA ČIA!

LAISVI SVARMENYS

VS FITNESS Tau pasiūlys išskirtinai platų svorių pasirinkimą ir visa tai tik tam, kad pasiektum savo TIKSLĄ! Jei norite efektyviai padidinti jėgą ar priaugti raumenų masės, niekas nepakeis modernių ELEIKO ir MIGHTY laisvų svorių. Jėgos trikovės mėgėjai turės galimybę išbandyti Eleiko jėgos trikovės štangų komplektus, kurie leidžia net iki 700 kg apkrovą. Šioje zonoje taip pat galėsite išbandyti net 6 profesionalius varžybinius ELEIKO sunkiosios atletikos ir trikovės štangų komplektus.

Sportininkams svarbiausia darbas su profesionalia, geriausia įranga. Eleiko – nr. 1 pasaulyje laisvų svorių ir štangų prekinis ženklas, kurį renkasi tūkstančiai pasaulio atletų. Naudojant Eleiko buvo pasiekta daugiau, kaip 1000 rekordų, o nuo šiol ją išbandyti galėsite ir Jūs VS-Fitness sporto klube.
Įdomus faktas: šioje zonoje galėsite mėgautis daugiau kaip 9.000 kg laisvų svorių, o maksimali treniruoklių apkrova siekia net 300kg.

JĖGOS TRENIRUOKLIAI

Šiuolaikiniai svorių treniruokliai yra kuriami taip, kad atliekami judesiai būtų sklandūs ir tiksliai treniruotų reikiamas raumenų grupes. Modernus SportsArt Status serijos jėgos treniruoklių dizainas bei ergonomiškumas užtikrina maksimalų pratimų atlikimo saugumą ir lengvą prisitaikymą prie kiekvieno vartotojo poreikių. Jų gamybai naudojami patvarūs kevlariniai diržai, aviaciniai trosai, kurių dėka atliekant pratimus treniruokliai neskleidžia beveik jokio garso. Minkštos sėdynės, pramoninės kokybės apmušalai bei pagal vartotojo poreikius pritaikyti dizaino sprendimai leis patogiai naudotis daugiau kaip trisdešimčia treniruoklių, lengvai ir greitai pritaikyti prie kiekvieno vartotojo pozicijos.

Šioje zonoje taip pat rasite Freemotion Genesis Dual jėgos centrų seriją. Ji ypatinga tuo, kad leidžia atlikti daugybę skirtingų pratimų: svirtys juda nepriklausomai viena nuo kitos, tad galite nustatyti skirtingus pasvirimo kampus ir atlikti įvairesnius pratimus. Tokiu būdu į treniruotę įtraukiama dar daugiau raumenų ir aiškiau jaučiamas taisyklingas pratimo atlikimas.

KARDIO TRENIRUOKLIAI

Kone didžiausia kardio treniruoklių salė Baltijos šalyse su daugiau kaip 60 moderniausių kardio treniruoklių. Mėgstamą treniruoklį šioje zonoje atras kiekvienas. Daugiau nei 40 moderniausių INTENZA kardio treniruoklių su lietimui jautriais ekranais, tarp kurių dviračiai, bėgimo takeliai, elipsiniai bei laiptiniai treniruokliai.

Intenza treniruokliai taupo energiją, pagaminti naudojant novatoriškus gamybos sprendimus. Naujos kartos liečiamas ekranas užtikrina lengvą valdymą, o taip pat galybę pramogų: internetas, daugiau nei 20 televizijos kanalų, youtube, motyvuojančios programos ir unikali virtualaus  kraštovaizdžio funkcija, kurios dėka galėsite pasijusti, tarsi treniruotumėtės garsiausiose pasaulio vietose. Išbandykite modernius FreeMotion bėgimo takelius su išskirtinėmis įkalnės galimybėmis – galėsite rinktis nuo 3% nuokalnės net iki 30% įkalnės. Be to, patvarus rėmas ir pakėlimo mechanizmas sugeba išlaikyti net iki 700 kg apkrovą!

Laiptiniai treniruokliai suteikia vienas efektyviausių kardio treniruočių ir degina kur kas daugiau kalorijų, nei vaikščiojimas. Išbandykite pirmuosius pasaulyje Intenza laiptinius treniruoklius su reguliuojamu laiptų aukščiu! Šie kalorijų žudikai leis pasirinkti net iš 20-ies laiptų aukščio variacijų. Kaip ir visi Intenza kardio treniruokliai, šie turi modernią 19 colių konsolę su lengvu valdymu, gausybę pramogų ir virtualaus kraštovaizdžio programą.

VS-Fitness skatina prisidėti prie švaresnės aplinkos ir išbandyti net 16 SPORTSART EcoPowr kardio treniruoklių su unikalia Green sistemos technologija, kurios dėka treniruodamasis žmogus kuria energiją, kuri grįžta į energetinę sistemą ir tiekia elektrą kitiems prietaisams. Sistema labai veiksminga, nes treniruoklis naudoja vos 25% energijos, o likę 75% tiekia energiją ir saugo gamtą bei prisideda prie ekologinio judėjimo. Padėkite mums sukurti švaresnę aplinką sportuodami. Tik jūsų padedami siekiame per 1 metus 10 000 Kw elektros energijos, kuri lygi 6,9 tonoms anglies dioksido. Tiek pat dujų išskiria vidutinė mašina nuvažiavusi 26 422 km ar 3360 kg sudegintų anglių. Per metus planuojame sumažinti tiek taršos, kiek 177 medžių sodinukai sumažintų tik per 10 metų. Sporto klube nuolat pateiksime tiesioginę informaciją apie tai, kiek jūsų dėka sutaupėme energijos.

GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

Kartu treniruojantis galima pasiekti daugiau. Tai seniai įrodyta tiesa, kuri vis labiau įsitvirtina kiekviename moderniame sporto klube. Bendras tikslo siekimas, komandos narių paskatinimas motyvuoja dirbti, nepriklausomai kokį Tu turi fizinį pasiruošimą. Profesionalaus trenerio priežiūra užtikrins, kad sportuotum saugiai. Gal šiandiena Tau nelabai seksis, bet po poros mėnesių tikrai galėsi nustebinti sportuojančius bičiulius. Drąsiai rinkis patinkančią grupinių užsiėmimų temą ir nebijok bandyti, nes mes turime ką pasiūlyti: išbandykite jogą, pilatesą, kalanetiką, pilatesą su kamuoliu, lieknėjimo, kūno dizaino, VS-Pump, Mighty funkcinių diržų, o taip pat ir kovos menų treniruotes su naujausiu, ką tik Europos lentynas pasiekusiu Reebok Studio inventoriumi.

PLAČIAU

FITNESS BIKE

Tai įvairaus intensyvumo grupinės treniruotės važiuojant stacionariais dviračiais. Atsižvelgiant į siekiamus tikslus, treniruotę vedantis instruktorius parinks ne tik muziką ar šviesos efektus, bet ir tinkamiausią virtualaus vaizdo transformaciją. Fitness Bike treniruotė ne tik mažina įtampą, degina kalorijas, gerina širdies-kraujagyslių sistemos darbą, bet ir stiprina giluminius kūno raumenis, tonizuoja apatinę kūno dalį bei didina ištvermę. Daugiau nei keturiasdešimt modernių stacionarių dviračių su virtualios treniruotės galimybe leis patirti nepakartojamą važiavimo dviračiu jausmą.

KOPIMO SIENA

Kopimas siena iš kitų veiklų išsiskiria harmonija ir praktiškai visų kūno raumenų grupių lavinimu. Be to, jis patinka net tiems, kurie nemėgsta užsiimti fizine veikla. Šis sportas skatina mąstymą formuojant lipimo taktiką ir tikslo siekimą. VS FITNESS siūlo Tau galimybę išbandyti 6 metrų aukščio ir 11 metrų pločio sertifikuotą laipiojimui skirtą sienelę, kuri atitinka aukščiausius Europos sąjungos kokybės standartus. 5 skirtingos trasos aprūpintos TrueBlue automatiniais nuleidimo mechanizmais, kurie kopiant užtikrina maksimalų saugumą bei lėtą nuleidimą. Patyrę laipiotojai šį sportą vadina meditacija judesyje, tai tikrai puiki galimybė išbandyti sportą, kurį įkvėpė kalnai.