Apie

Crosstraining – tai energingos treniruotės į kurias įeina tokie elementai kaip kardio, svorio kilnojimas, gimnastika, esminės treniruotės ir dar daugiau tam, kad paruošti kūna nenumatytiems atvejams. Treniruotės labai įdomios, nes kiekviena treniruotė vis kitokia, motyvuojanti, skatinanti tobulėti bei nesustoti. Reguleriai sportuojant, jūs gebėsite netik pakelti didelį svorį, bet ir nubėgti kelis kilometrus greitu tempu. Bei labai pagerinsite savo fizinį pasiruošimą.

Treniruotės ne ilgos, tačiau aukšto intensyvumo, todėl per trumpą laiką galima labai efektyviai pasportuoti. Svarbu pratimus atlikti saugiai ir efektyviai, patarimų galima gauti iš trenerių.

Šias treniruotes verta rinktis tiems žmonėms, kurie dažnai salėje slampinėja, kuriems trūksta motyvacijos. Šiose trenriutoėse, matydami kaip stengiasi šalia esantys kolegos, neleisite sau slampinėti, taip pasieksite geresnių rezultatų. 15 minučių Crosstraining treniruotė, gali prilygti kelioms valandoms sporto salėje. Čia treniruotę sudaryti gali 3-4 pratimai, tačiau esmė atlikti viską kuo greičiau. Kuo daugiau pastangų įdėsite, tuo geresnį rezultatą turėsite.

Dauguma galvoja, kad tai labai vyriškas sportas, tačiau Amerikoje, moterų sportuojančių šią sporto šaką yra daugiau nei vyrų…

Intro treniruotės

Crosstraining Intro treniruotės yra skirtos visiems norintiems išmokti visko nuo pačių pagrindų šioje sporto šakoje. Treniruotės skirtos tam, kad jūs tikslingai galėtumėte įsilieti į Crosstraining bendruomenę. Intro treniruotės tai 12 treniruočių ciklas, kuriose treneris jus supažindins su pratimais, jų atlikimo technika, bei padės pažinti tikrąjį sporto grožį. Praėję Intro treniruočių ciklą, galėsite toliau lankyti Crosstraining treniruotes ir gerinti savo sveikatą bei fizinį pasiruošimą. Šiuose treniruotėse, net paskutinis atlikęs pratimus, gauna iš visų kolegų „high-fives“ vien todėl, jog nepasidavė, viską atliko iki galo ir taip dar labiau suvirtėjo tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

 Būtina išansktinė registracija telefonu +37063777474. Vietų skaičius ribotas!