Nuo mažų dienų vaikai yra aktyvūs, judrūs ir žaismingi. Tačiau dažnai šių dienų aplinka kurioje jie auga ir vystosi diktuoja visiškai priešingą gyvenimo būdą. Kiekvieną dieną sėdime mokykloje, automobilyje, prieš televizijos, kompiuterio ar telefono ekranus. Per pastarąjį laikmetį vaikų fizinis aktyvumas sparčiai mažėja, ko pasakoje ir vaiko fizinis bei psichinis vystymasis.
Anot pasaulinės sveikatos asociacijos, fiziškai aktyvus 5-14 metų vaikas laikomas tas, kuris per dieną užsiima bent 60min fizinio aktyvumo reikalaujančia veikla, nepaisant vykstančių kūno kultūros pamokų mokykloje, tačiau yra pastebėta, jog Lietuvoje tik kas 10-tas vaikas būna pakankamai fiziškai aktyvus.
Fizinis pasyvumas vaikystėje ar paauglystėje gali turėti begalę neigiamų pasekmių. Vis dažniau girdime apie taisyklingos laikysenos svarbą bei su bloga laikysena siejamus įvairius kūno raumenų ar sąnariu skausmus, tačiau fizinio aktyvumo trūkumas taip pat sukuria puikią terpę įvairių ligų vystymuisi. Yra įrodyta, jog fizinio aktyvumo trūkumas yra stipriai susijęs su daugiau nei 35 chroninių ligų vystymuisi pradedant nutukimu, diabetu ir baigiant įvairiomis širdies ir kraujagyslių ligomis. Tai pat yra begalė įrodymų, jog fizinis aktyvumas yra glaudžiai susijęs ne tik su fizine, tačiau ir mūsų vaikų psichine savijauta.
Fizinis ugdymas vaikystėje yra pamatas tolimesniam sveikam ir pilnaverčiam gyvenimui. Stipresnė širdies kraujagyslių, kvėpavimo bei endokrininė sistema, stipresni kaulai ir raumenys, cholesterolio, nutukimo ir begalės kitų ligų prevencija, pagerėjusi emocinė ir fizinė savijauta yra tik keletas iš daugelio priežasčių jūsų vaikui pradėti sportuoti. Siekiant išgauti maksimalią fizinio ugdymo naudą, kiekvienam besivystančiam organizmui yra būtinas individualus bei kryptingas krūvis. Tik atitinkamai derinant jėgos, lankstumo, koordinacijos, vikrumo bei širdies ir kraujagyslių sistemos lavinimo pratimus galime visapusiškai lavinti organizmą bei gauti visavertę vaiko fizinio aktyvumo naudą.
Atsižvelgdami į šių dienų aktualijas, VS-Fitness sukūrė naują paslaugą, tai – individualias vaikų treniruotes, kurių metu asmeniniai treneriai padės jūsų atžaloms pamilti sportą ir suvokti jo teikiamą naudą.
Asmeninės treniruotės kaina derinama individualiai su pasirinktu treneriu.

Trenerių sąrašas: Čia

Daugiau informacijos telefonu +37063777474