Planas

Kopimo zona

1

/ 3

VISOS VIRŠŪNĖS PASIEKIAMOS, JEI KOPI AUKŠTYN

Kopimas siena iš kitų veiklų išsiskiria harmonija ir praktiškai visų kūno raumenų grupių lavinimu. Be to, jis patinka net tiems, kurie nemėgsta užsiimti fizine veikla. Šis sportas skatina mąstymą formuojant lipimo taktiką ir tikslo siekimą.

IŠBANDYKITE DIDŽIULĘ KOPIMO SIENA

VS FITNESS siūlo Tau galimybę išbandyti 6 metrų aukščio ir 11 metrų pločio sertifikuotą laipiojimui skirtą sienelę, kuri atitinka aukščiausius Europos sąjungos kokybės standartus.

5 skirtingos trasos aprūpintos TrueBlue automatiniais nuleidimo mechanizmais, kurie kopiant užtikrina maksimalų saugumą bei lėtą nuleidimą. Patyrę laipiotojai šį sportą vadina meditacija judesyje, tai tikrai puiki galimybė išbandyti sportą, kurį įkvėpė kalnai.

Skvošo kortai

1

/ 3

NELAUK TINKAMOS AKIMIRKOS PAVERSK ŠIĄ – TOBULA

Skvošas – puiki sporto šaka, suteikianti galimybę į rankas paimti raketę įvairaus lygio ir  profesionalumo žaidėjams. Žaisti išmokstama lengvai, įgūdžiai įgaunami palaipsniui praktikuojantis.

Daugelis specialistų skvošą prilygina aukšto intensyvumo užsiėmimams, nes čia vienu metu tobulinamas greitis, koncentracija ir judesių koordinacija. Jums nereikės sukti galvos norint išbandyti šią sporto šaką. Visą reikiamą inventorių Jūs galėsite išsinuomoti VS FITNESS registratūroje.

PIRMOJI LIETUVOJE SKVOŠO SALĖ SU JUDANČIA SIENA

Šiame sporto klube rasite pirmąją Lietuvoje skvošo salę su aukščiausius standartus atitinkančia judančia siena, kuri suteikia galimybę rengti oficialias vienetų ar net dvejetų varžybas.

„PAŽAISKIME SKVOŠA!” – tai mintis, kurią galite drąsiai pasiūlyti savo nuobodžiaujančiam bičiuliui!

Teniso kortai

1

/ 3

Keturi uždari VS FITNESS teniso kortai duris pravėrė 2017m. pradžioje. Mes pirmieji Baltijos šalyse pasirinkome originalią legendinio prekės ženklo DECOTURF dangą – tai reikšmingas įvykis žaidžiantiems profesionaliai ir greitą tenisą mėgstantiems žaidėjams. Nuo 1978 metų amerikiečių kompanijos „California Products Corp” dangos yra US OPEN teniso turnyro oficialios dangos. Be to, teniso varžybos vykusios 2004 m. Atėnų ir 2008 m. Pekino Olimpinėse žaidynėse karaliavo ant „DecoTurf“ dangos.

PIRMIEJI BALTIJOS ŠALYSE TENISO KORTAI SU DECOTURF DANGA

Malonu Jums pranešti, kad VS-FITNESS teniso kortuose paklotos analogo Lietuvoje neturinčios ir sertifikuotos ketvirtos kategorijos ITF(Classified Court Pace), vidutiniškai-greito (medium-fast) tipo dangos. Daugiasluoksnė „DecoTurf“ dangos sistema garantuoja efektyvaus ir greito žaidimo kokybę. VS FITNESS teniso kortų spalva išlaikys US OPEN teniso kortų autentiškumą – mėlyną ir žalią spalvas.

9 METRAI ILGIO Net 4VNT!

Teniso kortuose taip pat rasite net 4 devynių metrų ilgio mobilias pripučiamas Airtennis treniruočių sieneles. Reguliuojamo kampo sienelės – vienas geriausių būdų lavinti smūgio techniką bei raketės judėjimą net kai neturite partnerio!

DIDŽIAUSIOS PERGALĖS PASIEKIAMOS, KAI NIEKAS NEMATO

VS Fitness teniso kortuose sumontuoti stovai ir tinklai tinka tiek vaikams, tiek ir suaugusiems bei atitinka aukščiausius varžybinius standartus. Čia taip pat galėsite išbandyti automatinius kamuoliukų padavimo įrenginius, kurių dėka treniruotis bus dar patogiau bei paprasčiau.

MOTYVACIJA –ŠVIESA SKLINDANTI IŠ MŪSŲ PAČIŲ

Modernus bei ekonomiškas teniso kortų apšvietimas pranoksta aukščiausio lygio ITF reikalavimus – kad žaidėjai galėtų pasiekti maksimalių rezultatų, o žiūrovai aiškiai matytų varžybas bei treniruotes. Beje, pasirūpinome ir žiūrovais – jų patogumui antrame aukšte specialiai įrengtas balkonas, kurio dėka stebėti veiksmą bus dar paprasčiau.

PERGALIŲ NUSIPELNO TIK TIE, KAS TRENIRUOJASI

Neturite įrangos? Jokių problemų! Kamuoliukus bei visą reikiamą inventorių galėsite išsinuomoti VS Fitness registratūroje arba įsigyti ten pat esančioje sporto prekių parduotuvėje.Kiekvienas save gerbiantis teniso žaidėjas norės išbandyti savo galimybes unikaliuose VS FITNESS teniso kortuose. Sekite mūsų informaciją ir būkite PIRMAS!

Cross-training zona

1

/ 3

Norime nudžiuginti visus, kurie dievina perversmą sporto pasaulyje sukėlusią šaką – Crosstraining. Jūsų laukia viena didžiausių bei moderniausių Crosstraining zonų Baltijos šalyse, o gal net ir visame pasaulyje.

DIDŽIAUSIA BALTIJOS ŠALYSE ELEIKO XF NARVŲ SISTEMA

Net 310m² zonoje – didžiausia Baltijos šalyse ELEIKO XF narvų sistema, aprūpinta kokybiškiausia įranga: naujausias Reebok treniruočių inventorius, Eleiko grifai, mėtymui skirti diskai (vadinamieji „bamperiai“), varžybinės Eleiko giros, daugiau, kaip 30 XF štangos komplektų ir galybė įvairiausių aksesuarų.

Šioje zonoje Crosstraining gerbėjų dievinamų Concept irklavimo simuliatorių. Concept irklavimo treniruoklius naudoja olimpiniai čempionai bei profesionalūs sportininkai. Valdymo kompiuteris suteiks galimybę išbandyti įvairias treniruočių programas ir net lenktyniauti su kitais žmonėmis, nesvarbu, jie būtų toje pačioje patalpoje, ar kitame žemyne.

PATS ESI ARŠIAUSIAS SAVO VARŽOVAS

Čia taip pat galėsite išbandyti net 6 unikalius „airbike“ dviračius-treniruoklius su oro pasipriešinimo sistema bei dvigubo suėmimo rankenomis, kurių dėka jūsų treniruotė bus dar efektyvesnė.

Technogym SkillMill bemotoriai bėgimo takeliai nustebins net patyrusius Crosstraining atstovus – šie treniruokliai leidžia atlikti tiek kardio, jėgos, tiek ir vikrumą lavinančias treniruotes. Bėgimo takeliai  be variklio padeda į darbą įtraukti dar daugiau raumenų grupių, o kartu visiškai nenaudoja elektros, taigi daro mažesnę žalą gamtai.

REEBOOK funkcinė zona

1

/ 3

Net 250 m² užimančioje Reebok funkcinės zonos salėje rasite vienintelę Reebok funkcinių narvų sistemą Baltijos šalyse, užpildytą vien naujausiu ir moderniausiu Reebok inventoriumi:  * 40 pasunkintų kimštinių Reebok Dynamax kamuolių,  * 30 Reebok „Slam Ball“ kamuolių,  * Gausybė Reebok šešiakampių hantelių nuo 5 kg iki 50 kg * Reebok funkcinės giros nuo 4 iki 50 kg ir dar daugybė treniruotėms reikalingos įrangos.

VIENINTELĖ BALTIJOS ŠALYSE FUNKCINĖ NARVŲ SISTEMA

KIEKVIENA TRENIRUOTĖ VEDA LINK PERGALĖS

Čia taip pat galėsite išbandyti unikalias FreeMotion trosines sistemas, kurių dėka suteikiama neribota judesių laisvė ir treniruojantis į darbą įtraukiama dar daugiau raumenų. Šie unikalūs daugiafunkciniai treniruokliai kartu lavina stabilumą bei koordinaciją.

JEIGU TRENIRUOSIESI, TAU NEBUS NEĮVEIKIAMŲ KLIŪČIŲ

Kovos menų mėgėjams paruoštos net dvi Boxmaster treniruočių sistemos – tai naujos kartos įrenginiai, padėsiantys į kovos menus įtraukti tiek pradedančiuosius, tiek ir profesionalus. Kiekviena plokštė sukurta atkartoti skirtingas smūgių technikas, tad vos per 30 minučių vartotojai gali atlikti viso kūno treniruotę per 7 raundus.

REEBOK FUNKCINIŲ TRENIRUOČIŲ VIDEO – PASISEMK MOTYVACIJOS

REEBOOK grupinių užsiėmimų zona

1

/ 3

Kartu treniruojantis galima pasiekti daugiau. Tai seniai įrodyta tiesa, kuri vis labiau įsitvirtina kiekviename moderniame sporto klube. Bendras tikslo siekimas, komandos narių paskatinimas motyvuoja dirbti, nepriklausomai kokį Tu turi bazinį pasiruošimą.

KARTU TRENIRUOJANTIS GALIMA PASIEKTI DAUGIAU

Profesionalaus trenerio priežiūra užtikrins, kad sportuotum saugiai. Gal šiandiena Tau nelabai seksis, bet po poros mėnesių tikrai galėsi nustebinti sportuojančius bičiulius.

Drąsiai rinkis patinkančią grupinių užsiėmimų temą ir nebijok bandyti, nes mes turime ką pasiūlyti: išbandykite jogą, pilatesą, kalanetiką, pilatesą su kamuoliu, lieknėjimo, kūno dizaino, VS-Pump, Mighty funkcinių diržų, o taip pat ir kovos menų treniruotes su naujausiu, ką tik Europos lentynas pasiekusiu Reebok Studio inventoriumi.

PRANOK SAVO FIZINIUS LIMITUS SU REEBOOK

Stacionarių dviračių zona

1

/ 3

Tai įvairaus intensyvumo grupinės treniruotės važiuojant stacionariais dviračiais. Atsižvelgiant į siekiamus tikslus, treniruotę vedantis instruktorius parinks ne tik muziką ar šviesos efektus, bet ir tinkamiausią virtualaus vaizdo transformaciją.

Fitness Bike treniruotė ne tik mažina įtampą, degina kalorijas, gerina širdies-kraujagyslių sistemos darbą, bet ir stiprina giluminius kūno raumenis, tonizuoja apatinę kūno dalį bei didina ištvermę.

TAI KAS ŠIANDIEN ATRODO NEĮMANOMA, VIENĄ DIENĄ TAPS TAVO APŠILIMU

Daugiau nei keturiasdešimt modernių stacionarių dviračių su virtualios treniruotės galimybe leis patirti nepakartojamą važiavimo dviračiu jausmą.

MIGHTY ir ELEIKO laisvų svarmenų zona

1

/ 3

DIZAINAS KURTAS IR PATENTUOTAS EUROPOJE

VS FITNESS Tau pasiūlys išskirtinai platų svorių pasirinkimą ir visa tai tik tam, kad pasiektum savo TIKSLĄ! Jei norite efektyviai padidinti jėgą ar priaugti raumenų masės, niekas nepakeis modernių ELEIKO ir MIGHTY laisvų svorių.

Jėgos trikovės mėgėjai turės galimybę išbandyti Eleiko jėgos trikovės štangų komplektus, kurie leidžia net iki 700 kg apkrovą.

ELEIKO PASAULINIS LAISVŲ SVORIŲ PREKINIS ŽENKLAS

Šioje zonoje taip pat galėsite išbandyti net 6 profesionalius varžybinius ELEIKO sunkiosios atletikos ir trikovės štangų komplektus. Sportininkams svarbiausia darbas su profesionalia, geriausia įranga. Eleiko – nr. 1 pasaulyje laisvų svorių ir štangų prekinis ženklas, kurį renkasi tūkstančiai pasaulio atletų.

Naudojant Eleiko buvo pasiekta daugiau, kaip 1000 rekordų, o nuo šiol ją išbandyti galėsite ir Jūs VS-Fitness sporto klube.

Įdomus faktas: šioje zonoje galėsite mėgautis daugiau kaip 9.000 kg laisvų svorių, o maksimali treniruoklių apkrova siekia net 300kg.

Kardio treniruoklių zona

1

/ 3

Kone didžiausia kardio treniruoklių salė Baltijos šalyse su daugiau kaip 60 moderniausių kardio treniruoklių. Mėgstamą treniruoklį šioje zonoje atras kiekvienas.

Daugiau nei 40 moderniausių INTENZA kardio treniruoklių su lietimui jautriais ekranais, tarp kurių dviračiai, bėgimo takeliai, elipsiniai bei laiptiniai treniruokliai.

Intenza treniruokliai taupo energiją, pagaminti naudojant novatoriškus gamybos sprendimus. Naujos kartos liečiamas ekranas užtikrina lengvą valdymą, o taip pat galybę pramogų: internetas, daugiau nei 20 televizijos kanalų, youtube, motyvuojančios programos ir unikali virtualaus  kraštovaizdžio funkcija, kurios dėka galėsite pasijusti, tarsi treniruotumėtės garsiausiose pasaulio vietose.

APDOVANOJIMUS PELNĘS DIZAINAS IR IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ

-3 iki 30% ĮKALNĖ

Išbandykite modernius FreeMotion bėgimo takelius su išskirtinėmis įkalnės galimybėmis – galėsite rinktis nuo 3% nuokalnės net iki 30% įkalnės. Be to, patvarus rėmas ir pakėlimo mechanizmas sugeba išlaikyti net iki 700 kg apkrovą!

Laiptiniai treniruokliai suteikia vienas efektyviausių kardio treniruočių ir degina kur kas daugiau kalorijų, nei vaikščiojimas. Išbandykite pirmuosius pasaulyje Intenza laiptinius treniruoklius su reguliuojamu laiptų aukščiu! Šie kalorijų žudikai leis pasirinkti net iš 20-ies laiptų aukščio variacijų.

IŠBANDYKITE PIRMUOSIUS PASAULYJE INTENZA LAIPTINIUS TRENIRUOKLIUS SU REGULIUOJAMU LAIPTU AUKŠČIU!

Kaip ir visi Intenza kardio treniruokliai, šie turi modernią 19 colių konsolę su lengvu valdymu, gausybe pramogų ir virtualaus kraštovaizdžio programa.

SAUGOKIME GAMTĄ KARTU!

VS-Fitness skatina prisidėti prie švaresnės aplinkos ir išbandyti net 16 SPORTSART EcoPowr kardio treniruoklių su unikalia Green sistemos technologija, kurios dėka treniruodamasis žmogus kuria energiją, kuri grįžta į energetinę sistemą ir tiekia elektrą kitiems prietaisams. Sistema labai veiksminga, nes treniruoklis naudoja vos 25% energijos, o likę 75% tiekia energiją ir saugo gamtą bei prisideda prie ekologinio judėjimo.

APLINKOS NEŽALOJANTYS TRENIRUOKLIAI

Padėkite mums sukurti švaresnę aplinką sportuodami. Tik jūsų padedami siekiame per 1 metus 10 000 Kw elektros energijos, kuri lygi 6,9 tonoms anglies dioksido. Tiek pat dujų išskiria vidutinė mašina nuvažiavusi 26 422 km ar 3360 kg sudegintų anglių. Per metus planuojame sumažinti tiek taršos, kiek 177 medžių sodinukai sumažintų tik per 10 metų. Sporto klube nuolat pateiksime tiesioginę informaciją apie tai, kiek jūsų dėka sutaupėme energijos.

ADIDAS tempimo / apšilimo zona

1

/ 3

Siekiant išvengti traumų prieš treniruotes patariama apšilti, o po treniruočių – daryti tempimo pratimus. Unikalioje tempimo bei apšilimo zonoje galėsite pagerinti lankstumą, vikrumą, atpalaiduoti raumenis po treniruotės.

Kokybiška ADIDAS įranga padės atlikti visus reikiamus pratimus ir tinkamai pasiruošti bei užbaigti treniruotes.

Jėgos treniruoklių zona

1

/ 3

Šiuolaikiniai svorių treniruokliai yra kuriami taip, kad atliekami judesiai būtų sklandūs ir tiksliai treniruotų reikiamas raumenų grupes. Modernus SportsArt Status serijos jėgos treniruoklių dizainas bei ergonomiškumas užtikrina maksimalų pratimų atlikimo saugumą ir lengvą prisitaikymą prie kiekvieno vartotojo poreikių.

Jų gamybai naudojami patvarūs kevlariniai diržai, aviaciniai trosai, kurių dėka atliekant pratimus treniruokliai neskleidžia beveik jokio garso. Patogios minkštos sėdynės, pramoninės kokybės apmušalai bei pagal vartotojo poreikius pritaikyti dizaino sprendimai leis patogiai naudotis daugiau kaip trisdešimčia treniruoklių, lengvai ir greitai pritaikyti prie kiekvieno vartotojo pozicijos.

Šioje zonoje taip pat rasite Freemotion Genesis Dual jėgos centrų seriją. Ji ypatinga tuo, kad leidžia atlikti daugybę skirtingų pratimų: svirtys juda nepriklausomai viena nuo kitos, tad galite nustatyti skirtingus pasvirimo kampus ir atlikti įvairesnius pratimus. Tokiu būdu į treniruotę įtraukiama dar daugiau  raumenų ir aiškiau jaučiamas taisyklingas pratimo atlikimas.

Poilsio ir persirengimo kambariai, soliariumai

1

/ 3

IKI PILNOS LAIMĖS TRŪKSTA TIK POILSIO SAUNOJE!

Patogūs ir erdvūs poilsio ir persirengimo kambariai, kuriuose taip pat rasite net 4 pirtis, iš kurių 2 garinės ir 2 saunos.

VS-Fitness pirčių koncepcija skiriasi nuo kitų sporto klubų, nes vadovaujantis Lietuvos Respublikos reglamentais, pirtyse negalima dėvėti maudymosi kostiumų, derėtų eiti nuogiems, prisidengiant rankšluosčiais, tad vyrams ir moterims yra įrengtos atskiros pirtys. Kauniečiams bei miesto svečiams įrengėme vienas didžiausių bei prabangiausių pirčių Lietuvoje sporto klubų rinkoje, kurios yra puoštos švariausios pasaulyje himalajų druskos fragmentais, kuri turi gydančių ir organizmą valančių savybių. Šalia įrengti poilsio kambariai su mediniais gultais, dirbtiniais augalais bei jaukiu apšvietimu.

IŠLYGINKITE RAUKŠLES IR PAPILDYKITE ORGANIZMĄ VITAMINU D

Kauniečiai bei miesto svečiai turės galimybę išbandyti pirmuosius Baltijos šalyse MegaSun COLLARIUM stovimus bei gulimus soliariumus su kolagenų terapija, kuri padeda pašalinti raukšles, pagerina deguonies, drėgmės pasisavinimą, valo odą, šalina odos nelygumus. Šis procesas taip pat gali labai pagerinti odos regeneraciją, o kartu  praturtinti Jūsų organizmą gyvybiškai reikalingu vitaminu D.

Sveikatingumo centras

1

/ 3

MODERNIAUSIA KAUNE REABILITACIJOS ĮRANGA

Modernus reabilitacijos centras su terapiniu baseinu kviečia apsilankyti klientus turinčius nugaros problemų, patyrusius sportinias traumas, būsimas mamytes, tėvelius su kūdikiais, vaikais. Profesionali kineziterapeutų komanda pirmiausia atliks išsamią paciento diagnostiką, nustatys diagnozę ir tuomet sudarys individualų reabilitacijos ir gydymo planą.

Ypatingas dėmesys yra skiriamas nėščiosioms, kūdikiams bei vaikams – reabilitacijos centre vyksta kūdikių plukdymo užsiėmimai, nėščiųjų kineziterapija vandenyje ir salėje, vaikams skirti laikysenos korekcijos užsiėmimai.

INDIVIDUALUS POŽIŪRIS

Centre didelis dėmesys skiriamas diagnostikai, klientas turi galimybę įsivertinti kūno raumenų jėgą, kūno pusiausvyrą, raumenų balansą, funkcinius judesius, dėka išsamaus kliento ištyrimo, kiekvienam sudarysime individualią gydymo planą, ar treniruočių programą.

JŪSŲ ATEITIS PRIKLAUSO NUO TO, KĄ PADARYSITE ŠIANDIEN

VS-FITNESS 460 m²  užimančiame centre yra įdiegta moderniausia reabilitacijos įranga, įrengta funkcinių teniruočių salė. Turėsite galimybę dirbti individualiai su kineziterapeutų, galimybę išbandyti grupinės kineziterapijos treniruotes, gydomuosius masažus, bus atliekamos  fizioterapijos procedūros.Puoselėjame individualų požiūrį į klientą – kiekvienam lankytojui yra skiriamas išskirtinis dėmesys siekiant nustatyti diagnozę bei parinkti efektyviausią gydymo ar reabilitacijos programą.

SVEIKATA – JŪSŲ DIDŽIAUSIAS TURTAS

Esame įsitikinę, kad dėka profesionalių reabilitacijos centro specialistų, mūsų klientams maksimaliai greitame laike bus sugrąžinta judėjimo laisvė.

Registratūra / Poilsio -susitikimų erdvė, sporto reikmenų parduotuvė

1

/ 3

Šioje zonoje veikia registratūra, kur galite įsigyti mėnesinius, metinius abonementus, sužinoti kainas, užsisakyti reabilitacijos centro konsultacijas, procedūras. Taip pat galite išsinuomoti visą reikiamą teniso, skvošo inventorių.

Vos įėjus jus pasitiks maloni atmosfera, išskirtinis apšvietimas, daugybė dirbtinių augalų ir žinoma, visas klubas aprūpintas novatoriškomis technologijomis.Čia rasite Lounge zoną, kurioje galėsite išgerti kavos ar natūralių sulčių kokteilių, taip pat šalia įsikūrusi sporto reikmenų parduotuvė, kurioje turėsite galimybę įsigyti teniso, skvošo inventorių, treniruočių aksesuarus, pirštines ir dar daug kitų prekių.

VIENA SAUGIAUSIŲ UŽRAKTO SISTEMŲ PASAULYJE

Biometrinės sistemos dėka atrasite tikrai patogų ir paprastą naudojimo būdą. Daugiau jokių raktelių ir spynelių – visos persirengimo spintelės atidaromos jūsų piršto antspaudu.

Įėjimas nuo akvariumo

Įėjimas antras