Narystės privalumai
Visa diena
 • Mokėjimas
 • Neribotas apsilankymų kiekis
 • Minimalus narystės laikotarpis
 • Grupinės treniruotės
 • Nario įstojimo mokestis
 • Sutarties perrašymas
 • Nemokamas WiFi
 • Pirtis
 • Kokteilių baras
 • Soliariumas
 • 30 d. Atostogos
 • Nuolaida masažo paslaugų kursams
Vienkartinis
9.95
 • visa suma iš karto
 • 1 d.
 • Už papildomą mokestį
 • € 0
 • Už papildomą mokestį
 • Už papildomą mokestį
 • 10%
Standartinis mėnesio abonementas
39.95
 • visa suma iš karto
 • 1 mėn.
 • Už papildomą mokestį
 • € 0
 • 20€
 • Už papildomą mokestį
 • Už papildomą mokestį
 • 10%
Panaudoti dovanų kuponą:

*E-sąskaita su minimaliu 12 mėn. laikotarpiu. Pirmą įmoką sudaro šio mėnesio likusios dienos ir sutarties sudarymo mokestis. E-sąskaita yra siunčiama kiekvieno mėnesio 5 dieną į Jūsų nurodytą elektroninę bankininkystę. Ją apmokėti privaloma iki einamojo mėnesio 15 dienos prisijungus prie savo elektroninio banko paskyros skiltyje (e-sąskaitos) ir nustatyti automatinį sąskaitos apmokėjimą savo banko nustatymuose. Norint nutraukti e-sąskaitos sutartį mokamas skirtumas/kompensacija už aktyvuotus mėnesius nuo standartinės mėnesio abonemento kainos. Standartinė mėnesio abonemento kaina yra 39,95 Eur. Atsiskaitymams sporto klubo administracijoje taikomas 2 Eur administracinis mokestis. Narystės negali įsigyti asmenys, neturintys 18 (aštuoniolikos) metų amžiaus.
**E-sąskaita su minimaliu 2 mėn. laikotarpiu. Pirmą įmoką sudaro šio mėnesio likusios dienos ir sutarties sudarymo mokestis. E-sąskaita yra siunčiama kiekvieno mėnesio 5 dieną į Jūsų nurodytą elektroninę bankininkystę. Ją apmokėti privaloma iki einamojo mėnesio 15 dienos prisijungus prie savo elektroninio banko paskyros skiltyje (e-sąskaitos) ir nustatyti automatinį sąskaitos apmokėjimą savo banko nustatymuose. Norint nutraukti e-sąskaitos sutartį privaloma informuoti administraciją prieš 30 dienų el. paštu draugams@vs-fitness.lt. Atsiskaitymams sporto klubo administracijoje taikomas 2 Eur administracinis mokestis. Narystės negali įsigyti asmenys, neturintys 18 (aštuoniolikos) metų amžiaus.

PIRČIŲ NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

Šios Taisyklės privalomos visiems saunos Lankytojams, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Lankytojas, prieš naudojimąsi paslaugomis, privalo įdėmiai susipažinti su šiomis Taisyklėmis ir jų laikytis. Kiekvienas Lankytojas, patvirtina, kad yra susipažinęs su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jų besąlygiškai laikytis. Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais. Lankytojas pats atsako už pasekmes, atsiradusias dėl šių Taisyklių nežinojimo ar nesilaikymo.

LANKYTOJAI PRIVALO:

· lankytojai privalo persirengti persirengimo patalpose;

· prieš įeinant į pirtį ir išeinant iš jos, lankytojams dėl higienos reikalavimų būtina nusiprausti po dušu;

· lankytojai privalo avėti šlepetes, tinkamas avėti drėgnoje aplinkoje;

· šlepetes būtina palikti prie įėjimo į pirtį;

· kiekvienas lankytojas, eidamas į pirtis, privalo turėti rankšluostį arba chalatą, kurį būtina pasitiesti po visu kūnu pirtyje ant medinio gulto;

· už asmeninius daiktus (rankšluosčius, šlepetes ir kt.), paliktus pirtyje VS-Fitness sporto klubas neatsako;

· pirtyje palikti ir vėliau kitų lankytojų ar VS-Fitness personalo surasti daiktai saugomi 7 dienas;

· rankšluosčius galima išsinuomoti VS-Fitness sporto klubo administracijoje už nustatytą kainą.

· lankytojai privalo nedelsdami palikti pirtį, jeigu to reikalauja VS-Fitness sporto klubo personalas (pvz., evakuacijos atveju).

REKOMENDACIJOS LANKYTOJAMS

· VS-Fitness sporto klubo administracija rekomenduoja pirtyse planuojantiems pailsėti lankytojams įvertinti savo fizines galimybes ir sveikatą;

· Nerekomenduojama neštis brangių ir vertingų daiktų (papuošalų, grandinėlių, žiedų, laikrodžių, mobiliųjų telefonų ir pan.), kurie gali sugesti dėl drėgmės arba būti pamesti;

· Nerekomenduojama naudotis pirtimis segint bet kokio tipo papuošalus ar kitus juvelyrinius dirbinius, galinčius padaryti žalą.

PIRTYSE DRAUDŽIAMA LANKYTIS:

· infekcinėmis ligomis sergantiems asmenims;

· asmenims, kurie serga užkrečiamomis odos ligomis;

· asmenims su atviromis žaizdomis;

· asmenims su kitais negalavimais, kurie kelia grėsmę savo ar kitų lankytojų sveikatai ir saugumui;

· asmenims, apsvaigusiems nuo alkoholio, narkotinių ar psichotropinių medžiagų;

· asmenims, kurių elgesys kelia pavojų pirties aplinkai, jų higieninei būklei, esančių kitų lankytojų saugumui arba prieštarauja visuomenėje priimtoms gero elgesio taisyklėms;

· asmenims, neturintiems paslaugų teikimo sutarties ar kasos aparato čekio.

PIRTYSE DRAUDŽIAMA:

· vartoti alkoholinius gėrimus;

· rūkyti pirties patalpose;

· atsinešti į sauną ir joje naudoti savo užpilus, ekstraktus, vantas;

· atsinešti su savimi stiklinių, dūžtančių, aštrių daiktų;

· atsinešti su savimi maisto produktų bei gėrimų, užkandžiauti, gerti;

· saunoje naudoti kosmetikos priemones;

· naudotis mobiliaisiais telefonais ir kitais garsą skleidžiančiais prietaisais;

· gadinti saunoje esantį inventorių;

· garsiai šūkauti, švilpauti, melagingai kviestis pagalbos, bėgioti (lankytojas gali paslysti ir susižaloti), stumdytis;

· naudotis pirtimis dėvint netinkamus drabužius (pvz. apatinius rūbus);

· spjaudyti ant grindų, atlikti natūralius gamtinius poreikius ne tualetuose;

· avėti lauko avalynę.

LANKYTOJŲ TEISĖS IR PAREIGOS

· Lankytojas turi teisę naudotis VS-Fitness sporto klubo pirties teikiamomis paslaugomis;

· Lankytojas įsipareigoja esant pirtyje ir naudojantis VS-Fitness sporto klubo teikiamomis paslaugomis, griežtai laikytis šiose Taisyklėse nustatytų reikalavimų ir rekomendacijų;

· Lankytojas įsipareigoja vykdyti VS-Fitness sporto klubo personalo nurodymus dėl saugos reikalavimų ir šių Taisyklių laikymosi.

TEISĖS IR PAREIGOS

· VS-Fitness sporto klubas turi teisę į pirtis neįleisti asmenų, kurių elgesys gali sutrikdyti pirties tvarką, kelti pavojų kitų klientų saugumui higieninei pirčių būklei ir / ar prieštarautų visuomenėje priimtoms elgesio normoms;

· VS-Fitness sporto klubas turi teisę į pirtis neįleisti asmenų, jeigu jie nesutinka laikytis ar nesupranta šių Taisyklių;

· VS-Fitness sporto klubas turi teisę pašalinti pirčių lankytojus, kurie pažeidžia pirties taisykles, nevykdo teisėtų personalo nurodymų. Tokiu atveju naikinama lankytojo sporto klubo narystė ir pinigai lankytojams negrąžinami;

· VS-Fitness sporto klubas įsipareigoja teikti lankytojams paslaugas, laikantis atitinkamų Lietuvos Respublikos norminių teisės aktų reikalavimų ir šių Taisyklių nuostatų.

ATSAKOMYBĖ

· Lankytojas, padaręs žalą VS-Fitness sporto klubui, jame esančiam turtui, lankytojo turtui ir / ar sveikatai, atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

· VS-Fitness sporto klubas nenagrinėja lankytojo pretenzijų bei neatsako už pirčių zonoje lankytojo patirtą turtinę ir / ar neturtinę žalą, jei lankytojas nesilaikė šiose Taisyklėse įtvirtintų reikalavimų ir / ar rekomendacijų.

· VS-Fitness sporto klubas už lankytojų sveikatai ir turtui kilusias pasekmes ar padarytą žalą tretiesiems asmenims neatsako, pretenzijų nepriima ir nenagrinėja, jei tos pasekmės atsirado dėl pačių lankytojų neatsargumo, nesilaikant šių Taisyklių, bei personalo teisėtų nurodymų nevykdymo.

· VS-Fitness sporto klubas neatsako už lankytojų asmeninius daiktus ar už tai, kad jie buvo prarasti ir / ar iš dalies sugadinti.

Pirtis yra skirta relaksacijai, poilsiui, todėl čia privalu laikytis tylos ir gerbti kitų Lankytojų poilsį.

Sulčių ir kokteilių baras:

Jūsų patogumui, po efektyvios ir maloniai varginančios treniruotės galėsite atgauti jėgas ir mėgautis 100% natūraliais Healthy Choise kokteiliais. O šviežių sulčių mėgėjams siūlome atsigaivinti spaustomis apelsinų, greipfruktų ir morkų sultimis.

Druskų poilsio kambarys:

Rekomenduojame išbandyti druskų sienos teikiamą oro jonizavimo terapiją, kuri padės kvėpuoti lengviau ir pagerins Jūsų savijautą. Druskų siena dirbtinai sukuria druskų kasyklų mikroklimatą su pastovia temperatūra ir pastoviu oro drėgnumu. Druskų dalelės yra tokios mažos, kad pasiekia ne tik viršutinius, bet ir apatinius kvėpavimo takus, taip pat lengvai nusėda ant odos paviršiaus. Kvėpuojant tokiu oru, kvėpavimo takų gleivinė tampa atsparesnė aplinkos dirgikliams, palengvėja kosulys, pagerėja atsikosėjimas, sugrąžinamas alsavimas pro nosį. Buvimas tokioje aplinkoje teigiamai veikia bendrą žmogaus žmogaus imuninę sistemą, kuri priešinasi virusinei infekcijai. Taip pat, druskų sienos skleidžiamos dalelės apsaugo veido odą nuo raukšlių, atitolina jos senėjimą, oda tampa stangresnė ir elastingesnė, be to pagerėja žmogaus kraujotaka ir atsinaujina epidermis.

Abonementų stabdymas:

Abonemento galiojimo laikas esant Lankytojo poreikiui gali būti stabdomas Lankytojo atostogų, komandiruočių, ligos ar kt. asmeniniais atvejais, prieš tai el. paštu draugams@vs-fitness.lt informavus Sporto klubą sekančia tvarka:

1 mėnesio Abonementas nestabdomas jokiu atveju;

12 mėnesių Abonementas gali būti stabdomas 3 kartus ne ilgiau, kaip 30 dienų;

esant akcijų Abonementams, e-sąskaitų pasiūlymams dėl Abonemento stabdymo trukmės, prašome kreiptis į Sporto klubo administracijos darbuotojus. Akcijų pasiūlymams ne visuomet taikoma stabdymo galimybė.

Lankytojas turi galimybę sustabdyti savo narystę 30 dienų laikotarpiui savo atostogų, komandiruočių, ligos ir kitais asmeniniais atvejais.

Soliariumas:

Norint turėti gražų bronzinį įdegį, nebūtina kankinti savęs ilgomis natūralios saulės voniomis. O ir žinant mūsų šalies klimatą, įdegti natūralioje saulėje nebūtų taip paprasta. Norint gražiai įdegti, visai nebūtina laukti vasaros, šiandien pakanka apsilankyti soliariume ir džiaugtis gražiu įdegiu bet kuriuo metų laiku.

Įvadinė treniruotė pradedantiesiems:

Norite pradėti sportuoti, bet nežinote nuo ko pradėti?

Mes turime specialią įvadinę treniruočių programą skirtą sportuoti treniruoklių salėje. Programa rekomenduojama įžanginam 2 savaičių laikotarpiui sportuojant 3 kartus per savaitę. Būtina pasitarti su salės treneriu dėl programos tinkamumo kiekvienam individualiai, taip pat rekomenduojame paprašyti trenerių pademonstruoti, kaip taisyklingai atlikti pratimus. Dėl neteisingai atliekamų pratimų ir to pasėkmių Jūsų sveikatos būklei, VS-Fitness sporto klubas neatsako.

Po įvadinės programos kurso, rekomenduojame kreiptis į salės trenerius, kurie Jums pasiūlys Jūsų lūkesčius ir tikslus atitinkančias individualias treniruočių programas.

Gerų Jums sportinių rezultatų!

Suteikiame -10 % nuolaidą masažų kursams.
Daugiau masažų pasiūlymų rasite puslapyje: www.spalotosas.lt arba telefonu +37064699654.