„POKYTIS PER 7 DIENAS“

Emocinės ir fizinės sveikatos gerinimo programa – video pamokėles “Pokytis per 7 dienas” – trumpa kvėpavimo ir fizinių pratimų sistema, kuri padės atgauti jėgas net ir sunkiausiose situacijose.

VS-Fitness komanda rūpinasi žmonių sveikata iš esmės, o viskas prasideda nuo mūsų požiūrio į gyvenimą, mes galime jį valdyti pasitelkdami profesionalių specialistų edukacines pamokas, kaip padėti sau jaustis geriau ir gyventi produktyviau. Norint pagerinti emocinę ir fizinę darbuotojų sveikatą dovanojame protinį darbą dirbantiems žmonėms video pamokėles “Pokytis per 7 dienas”, kurios padės žmonėms sumažinti patiriamą stresą bei nerimą, padidins jų produktyvumą bei pasitenkinimą gyvenimu. Kvėpavimas ir sveikas judėjimas – raktas į psichiškai tvirtesnį ir racionalesnį žmogų! Gyvenkime taip, kad kūnas tarnautų jums!

Darbe praleidžiame nei daug, nei mažai – trečdalį savo gyvenimo. Nors darbuotojų psichikos sveikata ir gerovė priklauso nuo įvairių veiksnių, įrodyta, kad darbo vietos aplinka tam turi labai daug įtakos.

Europos gyvenimo ir darbo sąlygų gerinimo fondo tyrimo, kuris buvo atliekamas  ir Lietuvoje, duomenimis, 69 proc. apklaustų darbuotojų mano, kad darbas kenkia jų sveikatai. Dėl didelių darbo reikalavimų ir nuomonės darbo klausimais nepaisymo  psichikos sveikatos pakitimų išsivystymo rizika padidėja nuo 1,5 iki 5 kartų.

Kaip ir daugelis kitų su psichikos sveikata susijusių dalykų, stresas dažnai suprantamas neteisingai arba jo gėdijamasi. Tačiau jeigu į stresą žiūrėtume kaip į organizacinę problemą, o ne kaip į asmeninę ydą, stresą būtų galima valdyti kaip ir bet kurią kitą darbuotojų sveikatai ir saugai kylančią riziką. Darbo metu patiriamas stresas yra stipriausias veiksnys susijęs su polinkiu „perdegti“ ir tai yra laikoma rimta sveikatos problema. Didelė ir ilga emocinė įtampa žaloja visą organizmą, ypač nervų sistemą.

Ilgalaikis stresas sukelia fiziologinius, kognityvinius, emocinius ir elgesio pokyčius. Patiriant stresą jaučiami: miego sutrikimai, silpnumas, greitas nuovargis, nesugebėjimas susikaupti, padidėjęs prakaitavimas, galvos bei nugaros skausmai, virškinimo sutrikimai, padidėjęs kraujospūdis, baimė, susierzinimas, pyktis ir t.t.

Pratimai yra rekomendacinio pobūdžio, todėl turint sveikatos sutrikimų būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Jei atlikdami rekomendacinio pobūdžio pratimus pajutote skausmą ar diskomfortą, programą nutraukite. Praktikos autoriai ir projekto iniciatoriai neprisiima atsakomybės dėl programos tinkamumo kiekvienam individualiai.

Dėl taisyklingo kvėpavimo metodikų, galite pasikonsultuoti su trenere Otilija Pajaujyte +37063061394

Dėl pasiūlymo jūsų įmonei sportuoti, galite kreiptis į pardavimų vadovą Edviną Mockaitį +37064065128 arba em@vs-fitness.lt