Masinės treniruotės

Pilates – Tai viso kūno mankštos sistema, kurios dėka stiprinami giluminiai ir paviršutiniai kūno raumenys, lavinamas kvėpavimas bei protas. Pilates – puikus būdas pagerinti kūno lankstumą, jėgą ir koordinaciją, atsižvelgiant į sąnarių ir nugaros būklę.

Functional HIT – Judri ištvermės bei jėgos kombinacijų treniruotė, naudojant kūno svorį – energijos bomba. Treniruotės metu aktyvinamas širdies darbas, stiprinamas bendras kūno raumenynas ir pajėgumas. Treniruotė naudinga norintiems sustiprinti savo ištvermę ir aktyviai pajudėti su muzika.

Boksas – Tai treniruočių programa, skirta įvairaus amžiaus tiek vyrams, tiek moterims, norintiems susipažinti su boksu, sustiprinti visus kūno raumenis, pašalinti neigiamas emocijas bei įgyti pasitikėjimo savo jėgomis. Treniruotės metu gerinamas bendras fizinis parengimas, raumenų ištvermė, koordinacija bei mokoma bokso technikos.

VS-Pump – Tai žmogaus raumenyną tonizuojanti aerobikos treniruotė pasitelkiant į pagalbą svorių štangutes. Keičiant svorius didinama apkrova, mažai choreografijos, pagrinde lavinama jėga ir ištvermė. Treniruotės metu naudojami modernūs Reebok bodypump rinkiniai.

Miofascial strech and release – Giliųjų raumenų ir audinių savimasažas, sumažina skausmus, pagerina kraujotaką audiniuose į nervų sistemos darbą, padidina lankstumą. Treniruotės metu atliekami tempimo bei raumenų atpalaidavimo/savimasažo pratimai pasitelkiant volą. Treniruotė padeda sumažinti raumenyse susikaupusią įtampą.

Vaikų treniruotės

Fun fitness – Tai aktyvi funkcinė treniruotė vaikams, kurios metu bus naudojamas saugus sportinis inventorius, mokoma vaikus su juo elgtis sportuojant. Treniruotės metu vaikai bus mokomi fizinės žmogaus anatomijos, sveikatos sporte sitemų bei stiprinamas jų funkcionalumas, laikysena, jėga.
Fun Fitness treniruotės skirtos 5 – 14 metų amžiaus mergaitėms ir berniukams.

Kovos menai – Fizinio lavinimo treniruotė vaikams su kovos menų elementais. Treniruočių metu atliekami karate, gimnastikos, jėgos, lankstumo, kvėpavimo, pusiausvyros ir vikrumo pratimai, pasitelkiant savo kūno svorį bei įvairų treniruočių inventorių. Treniruotės paįvairinamos žaidimais bei įvairiomis estafetėmis.
Kovos menų treniruotės skirtos 5 – 14 metų amžiaus mergaitėms ir berniukams.

Laikysenos vertinimas – Konsultacijos metu įvertinsime kaklinės, krūtininės ir juosmeninės stuburo dalių paslankumą, nugaros ir pilvo raumenų disbalansą, raumenų tonuso sutrikimus, pėdos skliautą.

Taip pat bus galima pasikonsultuoti dėl vaikų nugaros skausmų, patologinio stuburo iškrypimo ir kitais su fizine raida susijusiais klausimais. Konsultacijos metu, individualiai vertinant kiekvieną atvejį, bus pateikiamos rekomendacijos vaikui ir tėvams, atsižvelgiant į vaiko veiklos ypatumus, dienotvarkę, fizinį aktyvumą.

Kopimo sienelė – Smagi ir labai vaikų pamėgta pramoga, kurios metu vaikai su instruktoriaus priežiūra laipioja kopimo sienele ir siekia aukščiausių viršūnių. Saugos diržų pagalba, vaikams pasileidus jie lėtai ir saugiai yra nuleidžiami žemyn.

Senjorų treniruotės

Senjorų treniruotė – Senjorų mankšta, tai natūralus ir lengvas pratimų rinkinys, kuris padės sustiprinti imuninę sistemą, kūno raumenyną, bendrą fizinį pajėgumą. Sportuojant streso metu organizme susidariusių pavojingų medžiagų kiekis sumažėja, atpalaiduojami raumenys, gaminami hormonai endorfinai, pagerėja nuotaika. Svarbu paminėti, jog šios treniruotės stabdo senėjimo procesus būtent dėl suaktyvėjusios kraujo apytakos.

Kiti užsiėmimai

Sportiniai testavimai – Atliksime pilvo preso, nugaros ir kitų pagrindinių raumenų grupių testavimus Back-check aparatu, testo pagalba įvertinsime silpnas kūno vietas. Naudojant funkcinių judesių vertinimo sistemas (FMS ir Y Balance) vertinsime stabilumo, mobilumo, jėgos, koordinacijos, pusiausvyros tarpusavio ryšius. Taip pat atliksime kūno sudėties analizės tyrimą. Atlikus testavimus, mūsų centro kineziterapeutai konsultuos ir pateiks rekomendacijas sportui.

Paskaita “Atostogavai, mėgavaisi saule, jūra ir gamta.. o kaip tavo oda? Ar rūpinaisi ja?” – Seminaro metu grožio specialistės pasidalins patarimais kaip prižiūrėti odą rudens – žiemos laikotarpiu ir papasakos kuo priežiūra skiriasi nuo vasaros laikotarpio. Demonstracinių procedūrų metu sužinosite kaip namų priežiūrą derinti su profesionaliomis procedūromis.

Kūdikių ropojimo varžybos

TAISYKLĖS

Varžybų dalyviai: Kūdikis + šeimos narys. – kūdikis, kuris jau ropoja, bet dar nevaikšto.

Varžybų dalyvių tikslas: kuo greičiau nuropoti nuo starto iki finišo linijos.

Varžybų data ir vieta: 2018 m. rugsėjo 22 d. 12:00 val. „Reebok grupinių užsiėmimų salė“.

Į turnyrą patenka užregistruoti (registracija vyksta iki 2018 m. rugsėjo 20 d., tel. nr. 863000100) ir burtų keliu ištraukti 30 kūdikių (su kiekvienu kūdikiu susisieksime asmeniškai). Varžybų dieną vyks 5 atrankiniai turai ir vienas finalas.

Kiekvieno atrankinio turo metu ropos 6 kūdikiai. Kūdikis atrankinio turo metu atropojęs pirmas, patenka į finalą. Finale dėl nugalėtojo vardo kovos 5 kūdikiai.

Finale varžysis jau poros: kūdikis + vienas iš tėvelių, t.y. kūdikis ir mama arba tėtis. Tėveliai, kaip ir jų kūdikiai, turi nuropoti nuo starto iki finišo linijos. Finišas laikomas pasiektas tik tuo atveju, kai finišo liniją kerta visa pora: ir kūdikis, ir vienas iš varžybose dalyvaujančių tėvelių.

Kūdikiui skatinimui galima naudoti visas priemones, kurios nekelia pavojaus savo ir aplinkinių sveikatai. Tačiau varžybų metu kūdikio negalima liesti.

Iš varžybų turės pasitraukti bet kuris ropojimo metu atsistojęs ir žengęs nors vieną žingsnį dalyvis.

I vietos nugalėtas laimės „Kūdikių plukdymo abonementas baseine“ (10 kartų) , II vieta „Kūdikių plukdymo abonementas baseine „(5 kartai), III vieta „Kūdikių plukdymas baseine“ (3 kartai)

Į grupines treniruotes nepamirškite užsiregistruoti telefonu: +370 637 77474 arba +370 379 99988.