Darius Dzimidas

,,VS Fitness” sveikatingumo centro vyr. kineziterapeutas, dirbantis su žmonėmis, kuriuos vargina įvairūs judamojo aparato sutrikimai ar skausmai. Padedantis spręsti problemas, iškilusias sporto salėje, kad vėl galėtumėte mėgautis judėjimo teikiamu malonumu ir nauda.

Aira Varžienė

Licenzijuota grupinių treniruočių trenerė, vedanti pilates treniruotes.Turi asmeninę 10 metų patirtį šioje srityje.Treniruotėse nemėgstanti monotonijos, tad kiekvieną veda vis kitokią: skirtingas inventorius, pratimai.Ji kupina užkrečiamos energijos ir geros nuotaikos.Siekia, kad klientas pasiektų maksimaliai gerų ir jo poreikius atitinkančių rezultatų.

Gerda Danylaitė

Licenzijuota grupinių treniruočių ir sveikos gyvenesenos trenerė, turinti intensyvią patirtį dirbant su žmogaus kūno judėjimu ir iššūkių įveikimu. Trenerė yra energijos bomba, užkurianti salę neįprastai judėti vienu ritmu. Treniravimo veikla užsiema jau nuo 16 metų, specelizacija – funkcinis sveikas žmogaus judesys.

Daugirdas Šemiotas

Bokso ringe praleidęs 17 metų, vėliau tapęs Europos jaunimo bokso vicečempionu, Pasaulio čempionato bronzos medalio nugaletoju. Pekino
olimpinių žaidynių dalyvis, 8 kartus Lietuvos čempionas, daugelio tarptautinių turnyrų nugaletojas ir prizininkas.
Žmonių sveikatingumu rūpinasi jau 9 metus: sukaupta bokso patirtis ir žinios išgauna išskirtinį sporto efektą, tinkantį žmonėms, norintiems keistis,
stiprinti save visapusiskai, išlieti daug prakaito ir pastoviai tobuleti.

Kęstutis Žukas

Visiems žinomas grupinių užsiėmimų treneris, turintis daugiau nei 10 metų patirtį grupinių užsiėmimų treniravime. Veda PUMP, TRX, BIKE, CROSSTRAINING ir daugiau grupinių treniruočių, kurios stiprina žmogaus kūną tiek išorėje tiek viduje.

Vytautas Vasiliauskas

LSU dėstytojas, 8 metus priklausęs b/k irklavimo rinktinei, Lietuvos ir tarptautinių varžybų nugalėtojas ir prizininkas. Daugiau nei 8 metų darbo patirtis, garantuoja kokybiškas sveikatingumo grupines treniruotes.

Laimonas Rimkus

Tarptautinis sporto magistras, mokslus krimtęs 4 užsienio šalyse. Fizinio rengimo treneris. Karatė juodas diržas. Lietuvos ir Europos karatė čempionatų dalyvis ir prizininkas. Lietuvos Respublikos prezidentės bei Lietuvos Kūno Kultūros ir Sporto departamento padėkos raštas už sporto pasiekimus. Treneris sukaupęs ilgametę patirtį moko tiek vaikų grupes tiek suaugusius asmenis tobulėti visapusiškai: mąstymas, logika ir kūno judesys.

Daina Petronienė

5 metų darbo patirtį turinti kineziterapeutė. Specializuojasi grožio srityje bei kineziterapiniuose užsiėmimuose su vaikais ir kūdikiais.

Guoda Dobilaitė

Diplomuota grožio terapeutė, nuolat besidominti naujovėmis, tobulėjanti seminaruose ir mokymuose. Kosmetologės kabinete sprendžiamos ne tik įvairios estetinės veido odos problemos, bet ten galite sužinoti daugiau apie savo odą, kaip prižiūrėti odą namie bei tiesiog pailsėti, nes Guoda – žino apie odą.

Kristina Girtaitė

10 metų darbo patirtį turinti kineziterapeutė. Specializuojasi užsiėmimuose su vaikais ir kūdikiais.

Kristina Visagurskienė

Biomedicinos mokslų daktarė (Sporto fiziologija), daugiau kaip 10 metų dirbanti senjorų fizinio aktyvumo srityje, aerobikos ir Nirvana fitness instruktorė. Lietuvos sporto ir sveikatinimo trečiojo amžiaus universiteto prie LSU veiklų koordinatorė, LSU lektorė studijų programoje „Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata“, Kauno rajono Savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos narė, Lietuvos sveikuolių sąjungos Valdybos narė, Kauno jungtinio sveikatos klubo pirmininkė.

Į grupines treniruotes nepamirškite užsiregistruoti telefonu: +370 637 77474 arba +370 379 99988.