GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

Kartu treniruojantis galima pasiekti daugiau. Tai seniai įrodyta tiesa, kuri vis labiau įsitvirtina kiekviename moderniame sporto klube. Bendras tikslo siekimas, komandos narių paskatinimas motyvuoja dirbti, nepriklausomai kokį Tu turi fizinį pasiruošimą. Profesionalaus trenerio priežiūra užtikrins, kad sportuotum saugiai. Gal šiandiena Tau nelabai seksis, bet po poros mėnesių tikrai galėsi nustebinti sportuojančius bičiulius. Drąsiai rinkis patinkančią grupinių užsiėmimų temą ir nebijok bandyti, nes mes turime ką Tau pasiūlyti!

JOGA

joga-kaune-vs-fitness

Universali žemo intensyvumo treniruotė, kuri lavina šias fizinės savybės: lankstumą, ištvermę, koordinaciją, didina statinę ir dinaminę jėgą, o taip pat stiprina sveikatą. Jogos treniruotė padės Tau atsipalaiduoti, atstatyti jėgas pavargus ir pagerins bendrą savijautą.

Drąsiai teigiame, kad jogos treniruotės yra malonios ir veiksmingos, padedančios žmogui pasijusti laimingesniu, sveikesniu ir gražesniu.

PILATES

pilatesas-kaune-vs-fitness

Tai viso kūno mankštos sistema, kurios dėka stiprinami giluminiai ir paviršutiniai kūno raumenys, lavinamas kvėpavimas bei protas. Pilates – puikus būdas pagerinti kūno lankstumą, jėgą ir koordinaciją, atsižvelgiant į sąnarių ir nugaros būklę.
Metodikos kūrėjas Dž. H. Pilatesas teigė: „Mankštindamiesi pagal šį metodą, žmonės jaučia pagerėjimą stuburo srityje, energijos antplūdį, ramybę, mažiau jaudinasi, kūnas tampa stiprus ir lankstus“.

Treniruotės metu ypatingas dėmesys skiriamas stuburui (jėgos centrui ) ir jį supančių raumenų stiprinimui, nuimama nereikalinga įtampa, stresas, didelis dėmesys skiriamas kvėpavimui, jo kontroliavimui. Pilates – tai rami, tačiau tuo pačiu metu ir intensyvi mankšta, kurios metu dirba maksimalus raumenų grupių skaičius.

Treniruotės labai saugios, jos gali būti rekomenduojamos ir reabilitacijai po traumų, tinka bet kokio fizinio pasiruošimo ir bet kokios fizinės būklės žmonėms.

PILATES + BALL

pilatesas-su-kamuoliu-kaune-vs-fitness

Šios treniruotės metu yra naudojami kinezeterapiniai kamuoliai. Pilates + Ball – tai viso kūno mankštos sistema, kuria stiprinami giluminiai ir paviršutiniai kūno raumenys, lavinamas kvėpavimas.

Tai puikus būdas pagerinti kūno lankstumą, raumenų tonusą ir koordinaciją, atsižvelgiant į sąnarių ir nugaros būklę.

LIEKNĖJIMO TRENIRUOTĖS

Šių treniruočių metu dėmesys skiriamas visiems kūno raumenims lavinti ir treniruoti. Ši vidutinio intensyvumo treniruotė yra skirta tiek visiems pradedantiems sportuoti, tiek pažengusiems.

Šios treniruotės metu naudojamas įvairus inventorius: platformos, svareliai, kamuoliai, lazdos. Užsiėmimų metu didelis dėmesys bus skiriamas fizinio intensyvumo reguliavimui, taip maksimaliai pritaikant treniruotę kiekvienam sportuojančiam pagal jo individualius poreikius. Tik taip tobulinsime kūno linijas, stiprinsime sveikatą bei kartu atsipūsime nuo kasdieninių darbų ir biocheminių stresų, lavinsime motorinę atmintį, mažinsime kūno apimtis, gerinsime judesių kokybę, mėgausimės gera nuotaika!

KŪNO DIZAINAS

kuno-dizainas-kaune-vs-fitness

Bendra jėgos treniruotė, kurios metu atliekami pratimai, skirti pagrindinėms raumenų grupėms treniruoti. Jėgos treniruotė skirta lavinti visas Tavo raumenų grupes.

Šis aktyvumas, tinka visiems, nepriklausomai nuo fizinės būklės. Treniruotėje naudojami svareliai, step‘ai, kilimėliai bei sportuojančio kūno svoris.

Prieš treniruotę atliekami nesudėtingi apšilimo pratimai.

MIGHTY FUNKCINIAI DIRŽAI

Treniruotės parengtos kabančių diržų sistema, kuri leidžia atlikti įvairius jėgos pratimus panaudojant kūno sunkio jėgą ir kūno svorį.

Dėl nestabilumo kiekvienas pratimas yra funkcionalus, treniruojantis daugelį raumenų grupių. Šioje treniruotėje nereikia papildomų svorių, nes Jūs naudosite savo kūno svorį, atliksite įvairaus sunkumo pratimus, keičiant kūno padėtį. Nestabilumo veiksnys gerina pusiausvyrą bei koordinaciją, didina raumenų masę, didina ištvermę ir jėgą, taip pat didina kūno stiprumą ir lankstumą bei mažina riebalinio audinio sluoksnį.

Mighty diržų treniruotė naudinga visiems norintiems padailinti figūrą ir sustangrinti kūną.

VS-PUMP

Intensyvi jėgos treniruotė, kurios metu atliekami specialūs pratimai raumenims lavinti ir išryškinti. Tai žmogaus raumenyną tonizuojanti aerobikos treniruotė. Keičiant svorius didinama apkrova, mažai choreografijos, pagrinde lavinama jėga ir ištvermė. Treniruotės metu naudojami modernūs Reebok bodypump rinkiniai (štangutės, svareliai, step platformos), kamuoliai ir funkcionalūs Pilates čiužinukai.

Ši treniruotė rekomenduojama sportavimo patirties turintiems moterims ir vyrams.

FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

Intensyvi jėgos treniruotė, kurios metu atliekami specialūs pratimai raumenims lavinti ir išryškinti. Tai žmogaus raumenyną tonizuojanti aerobikos treniruotė. Keičiant svorius didinama apkrova, mažai choreografijos, pagrinde lavinama jėga ir ištvermė. Treniruotės metu naudojami modernūs Reebok bodypump rinkiniai (štangutės, svareliai, step platformos), kamuoliai ir funkcionalūs Pilates čiužinukai.

Ši treniruotė rekomenduojama sportavimo patirties turintiems moterims ir vyrams.

CROSSTRAINING

Tai aukšto intensyvumo treniruotės, orientuotos į visų kūno dalių funkcionalumo tobulinimą. Ši grupinė treniruotė išsiskiria bendru noru tobulėti, o tai skatina treniruotis pilnu pajėgumu ir sugrįžti bei dar didesne motyvacija siekti tikslo. VS FITNESS CrossTraining zona yra pati didžiausia Pabaltyje, aprūpinta moderniausia Eleiko XF, Reebok, Concept2 funkcine įranga.

  • Kodėl verta rinktis CrossTraining treniruotes?
  • Taupo Tavo laiką, nes yra trumpesnės už įprastas treniruotes. Per trumpesnį laiko tarpą yra sudeginama daugiau kalorijų.
  • Tai visapusiškos treniruotės, harmoningai lavinančios visą kūną.
  • Vienodai efektyviai stiprinami ne tik raumenys, bet ir raiščiai bei sausgyslės.
  • Yra taikomi kompleksiniai pratimai, kurių metu apkraunama daug raumenų grupių vienu metu.
  • Efektyviai apkraunami gilieji raumenys bei raumenys – stabilizatoriai.
  • Cross Training treniruotės yra labai dinamiškos, todėl jos yra įdomesnės nei įprastinės treniruotės.