Fizinio aktyvumo svarba vaiko sveikatai
Judėjimas yra gyvybės, veiklumo ir aktyvumo požymis.  Šiandien daugelis žmonių gyvena hipodinamijos (nepakankamo fizinio aktyvumo) sąlygomis. Medikai hipodinamiją vadina naujaja amžiaus liga, dėl kurios sumažėja žmogaus organizmo tonusas, atrofuojasi raumenys, sutrinka vidaus organizmo veikla bei medžiagų apykaitos procesai, pablogėja organizmo prisitaikymo prie įvairių stresinių situacijų galimybės. Apskritai sumažėja organizmo darbingumas, jo atsparumas įvairioms ligoms. O tai aktualu ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams.

Fizinio aktyvumo trūkumas vaikų kasdienybėje:

  •  Senkantis fizinis aktyvumas vaikų kasdienybėje neleidžia organizmui visapusiškai vystytis, išauga su ligomis bei kitais negalavimais.
  • Dėl per mažo fizinio aktyvumo dažnai formuojasi netaisyklinga laikysena, sutrinka medžiagų apykaita, didėja rizika priaugti antsvorio.
  •  Mažėja ar dingsta noras mokytis, tobulėti. Fiziškai neaktyvus vaikas linkęs daryti tingius pasirinkimus „nenorėti, atsisakyti, žaisti kompiuterinius žaidimus“.
  • Nuolatos kintanti nuotaika taip pat yra organizmo reakcija į kūno energijos uždarymą. Svarbu leisti vaikui „išlieti“ energiją su fiziniu aktyvumu.

VS-fitness treniruočių vaikams nauda:

  • Fizinės veiklos pagalba vaikai realizuoja visus svarbiausius savo poreikius – judėjimo, pažintinius, veikimo, bendravimo, saviraiškos, atskleidžia savo fizines išgales ir gebėjimus.
  • Vaikui judėjimas – įgimta savybė, troškimas veikti, būti aktyviam, išreikšti save, ką nors daryti. Tai ypač aiškiai pasireiškia vaikystėje. Žmogaus fizinė veikla reikalauja sudėtingesnių judesių ir veiksmų, kurie lavintų ne tik fiziologinį kūną bet ir psichologinę būseną.
  • Judesių tobulinimas ir mokymas yra ypatingai svarbus dar jauniems vaikams, kurie linkę kartoti suaugusių žmonių veiksmus, perimti manierą, būdą, judesių tikslumą. Judesiais ir veiksmais pamėgdžioja ir imituoja suaugusiųjų gyvenimą, įsivaizduoja esą tie veikėjai, kurių veiksmus pamėgdžioja. Tai suteikia jų veiksmams prasmę, išraiškingumą ir dvasingumą.
  • Tinkamai parinkti pratimai padeda pagerinti organizmo funkcijas, koreguoti netaisyklingą laikyseną, krūtinės ląstos deformacijas, stuburo iškrypimus, plokščiapėdystę.

Treniruotės vaikams paruoštos atitinkamai pagal šiuolaikinius sveikatos standartus. Kovos menuose bus mokoma funkcinių technikų, kurios lavina taisyklingą laikyseną, kovos menų technikos, bei atliekami grupiniai vaikų žaidimai, kurie skatina bendravimą, komandiškumą, žaismingumą.

Fun fitness treniruotėje naudojamas saugus sportinis inventorius, mokoma vaikus su juo elgtis sportuojant ir atlikti taisyklingus pratimus. Treniruotės metu vaikai bus mokomi fizinės žmogaus anatomijos, sveikatos sporte sitemų bei stiprinamas jų funkcionalumas, laikysena, jėga, ištvermė.
Kopimo sienele užsiėmimas ne tik žaisminga veikla bet ir loginio mąstymo skatinimas, kaip žengti žingsnį toliau kad galėtum išsilaikyti, pasiekti aukščiausią tikslą.

VS-Fitness vaikų treniruotės

Fun fitness – Tai aktyvi funkcinė treniruotė vaikams, kurios metu bus naudojamas saugus sportinis inventorius, mokoma vaikus su juo elgtis sportuojant. Treniruotės metu vaikai bus mokomi fizinės žmogaus anatomijos, sveikatos sporte sitemų bei stiprinamas jų funkcionalumas, laikysena, jėga.
Fun Fitness treniruotės skirtos 5 – 14 metų amžiaus mergaitėms ir berniukams.

Trenerė:

Rugilė Sabaliauskaitė

Sveikos gyvensenos trenerė Rugilė nuo 2016 metų dirba sporto ir sveikatingumo srityje. Užsidegimas bei žinios sukuria neįprastai smagias funkcines treniruotes vaikams, kurių tikslas ne tik žaismingai praleisti laiką, bet išmokti daugiau anatomijos, funkcionalumo ir judėjimo žinių !

Kovos menai – Fizinio lavinimo treniruotė vaikams su kovos menų elementais. Treniruočių metu atliekami karate, gimnastikos, jėgos, lankstumo, kvėpavimo, pusiausvyros ir vikrumo pratimai, pasitelkiant savo kūno svorį bei įvairų treniruočių inventorių. Treniruotės paįvairinamos žaidimais bei įvairiomis estafetėmis.
Kovos menų treniruotės skirtos 5 – 14 metų amžiaus mergaitėms ir berniukams.

Treneris:

Laimonas Rimkus

Tarptautinis sporto magistras, mokslus krimtęs 4 užsienio šalyse. Fizinio rengimo treneris. Karatė juodas diržas. Lietuvos ir Europos karatė čempionatų dalyvis ir prizininkas. Lietuvos Respublikos prezidentės bei Lietuvos Kūno Kultūros ir Sporto departamento padėkos raštas už sporto pasiekimus. Treneris sukaupęs ilgametę patirtį moko tiek vaikų grupes tiek suaugusius asmenis tobulėti visapusiškai: mąstymas, logika ir kūno judesys.

Vaiko sporto narystė – 29,95 Eur/mėn. Į narystės kainą įeina 3 treniruotės vaikams/savaitę 12 treniruočių/mėnesį. Pirmą kartą išbandyti galite nemokamai.
Narystę įsigyti atvykus į sporto klubą.

Treniruočių tvarkaraštis
Pirmadienis – 18 val.
Antradienis – 18 val.
Ketvirtadienis – 18 val.

Stiprinkite savo ir vaiko sveikatą sportuodami kartu!

Svarbi informacija tėvams: Norint lankyti treniruotes reikalinga vaiko sveikatos pažyma (forma 068/a) apie sveikatos būklę. Pažymas pateikti turite pirmos treniruotės metu registruojant vaiką registratūroje.