Nuo gegužės 23 d. atidaromas VS-Fitness sporto ir sveikatingumo kompleksas. Veiks treniruoklių ir grupinių užsiėmimų salės, teniso, skvošo, badmintono kortai, sveikatingumo centras.
Grupinėse treniruotėse galės sportuoti ne daugiau nei 10 asmenų. Klientai atvykę į klubą galės registruotis į grupinę treniruotę administracijoje arba iš anksto telefonu +370 637 77 474. Susiformavus 10 asmenų grupei, klientai nepatekę į sarašą galės sportuoti individualiai salėje.
Klientų abonementai įsijungia nuo gegužės 23 d. vaikų abonementai, lieka sustabdyti iki atskiro pranešimo dėl vaikų narysčių pratęsimo.
Klubų užimtumas. Pagal Vyriausybės nutarimą, vykdant individualias sporto veiklas bei fizinio aktyvumo pratybas, bus užtikrinamas ne mažesnis kaip 5 kv. m plotas, tenkantis vienam asmeniui. Stebėkite klubo užimtumą ir planuokitės atvykimą į klubą, taip užtikridami sau ir kitiems didesnį saugumą čia

Naujas darbo laikas. Įvedamas trumpesnis klubo darbo laikas
I-V 6.30 – 22.00
VI-VII 8.00 – 16.00

VS-Fitness komanda priima klientus jaukiai ir draugiškai savo prioritetu laikydama lankytojų saugumą.

Reguliarus sportas, sveika mityba ir poilsis padeda stiprinti imunitetą, o atsargumas padeda išlikti sveikiems. Todėl lankytojams paruošėme saugos atmintinę:

 1. Bendrose patalpose, kai nesportuojama, rekomenduojama dėvėti apsaugines veido kaukes.
 2. Įėjus į patalpą prašome dezinfekuoti rankas. Atliekant pratimą, prašome prieš ir po naudoti įrangai skirtą dezinfekcinį skystį, kurį rasite sporto klubo patalpose.
 3. Prašome laikytis saugaus 2 metrų atstumo.
 4. Sportuojant naudoti rankšluostį, kur yra sąlytis su treniruokliu.
 5. Dėl jūsų saugumo, rūbinėse laikykitės saugaus 2 metrų atstumo.
 6. Iki Gegužės 30 d. grupinėse treniruotėse galės sportuoti ne daugiau nei 10 asmenų. Klientai atvykę į klubą galės registruotis į grupinę treniruotę administracijoje arba iš anksto telefonu +370 637 77 474.
 7. Laikantis rekomendacijų Jums rekomenduojame pasimatuoti kūno temperatūrą bekontakčiu termometru administracijoje.
 8. Į sporto klubo patalpas neįleidžiami karščiuojantys asmenys (37,3 °C ir daugiau). Taip pat sloguojantys, kosintys, čiaudintys ir pan.
 9. Privaloma laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo).
 10. Rekomenduojama už paslaugas ir prekes atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o banko kortelėmis.
 11. Prieš naudodamiesi persirengimo spintele, prašome prieš ir po naudoti skirtą dezinfekcinį skystį, kurį rasite rūbinės patalpose.
 12. Nerekomenduojama lankytis asmenims, esantiems rizikos grupėje ir sergantiems lėtinėmis ligomis.
 13. Jei jaučiate nors menkiausius peršalimo arba blogos savijautos simptomus, prašome atidėti apsilankymo laiką.
 14. Užtikriname, jog paslaugos teikiamos saugiai, laikantis visų rekomendacijų, naudojant kaukes, apsaugos skydus, dezinfekuojant paviršius, vėdinant patalpas.
 15. Visi mūsų sporto klubo darbuotojai aprūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis ir visiems darbuotojams prieš darbą yra matuojama temperatūra.
 16. Dušo zonomis naudotis galima, tačiau yra būtina laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir dėvėti šlepetes. Veiks kas antras dušas norint išvengti atstumo.
 17. Pirčių zona laikinai neveiks pagal LR Vyriausybės nurodymus iki atskiro pranešimo.
 18. Soliariumais naudotis galima, prašome prieš ir po soliariumo jį dezinfekuoti, po naudojimosi dezinfekuoti rankas.

COVID taisykles skaitykite čia