Jau galite registruotis tel. +370 630 00 100

Nugaros skausmas, nutirpstančios galūnės ir kitos sėslaus gyvenimo būdo pasekmės neigiamai įtakoja mūsų fizinę savijautą. Taip pat aktyvaus sporto, nelaimingų atvejų ar po operacinių gijimų išauktos fizinės traumos ilgą laiką trukdo būti pilnaverčiais aktyvios bendruomenės nariais.

VS FITNESS reabilitacijos centre bus įdiegta moderniausia Kaune fizinės reabilitacijos įranga ir terapinis baseinas. Esame įsitikinę, kad dėka profesionalių reabilitacijos centro specialistų, mūsų klientams maksimaliai greitame laike bus sugrąžinta judėjimo laisvė.

Masažai

Apie masažo naudą reiktų prisiminti ne tik prireikus terapinės pagalbos, bet ir kaip priemonę, padedančią išlaikyti fizinę ir dvasinę sveikatą.

Dirbantiems sėdimą darbą, kenčiantiems nuo streso, aktyviai sportuojantiems ar dirbantiems sunkų fizinį darbą – masažas naudingas visiems. Jis gerina kraujo ir limfos apytaką, normalizuoja medžiagų apytaką, padidina deguonies patekimą į audinius, gerina bendrą organizmo tonusą ir pakelia nuotaiką, padeda atstatyti dvasios pusiausvyrą.

Tam, kad masažas duotų reikiamą efektą, jo būdas turi būti parenkamas individualiai. VS FITNESS reabilitacijos centre atliksime tiek klasikinį, tiek ir sportinį masažą. Gydomasis viso kūno arba tik nugaros masažas, tam tikros kūno dalies masažas sportininkams ar sveikstantiems po traumų, tiesiog atpalaiduojantis masažas – visai tai rasite pas mus.

Profesionalūs specialistai, pasitelkdami į pagalbą modernią įranga, tikrai pateisins išrankiausių lūkesčius.

VS FITNESS masažai Kaune

Terapinis baseinas

VS FITNESS reabilitacijos centre veiks beveik 105 kv. m terapinis baseinas, skirtas visiems, kuriems reikia gydomosios (aktyvios ar pasyvios) mankštos pratimų. Mankšta baseine ne tik gydo, bet ir atpalaiduoja raumenis bei sąnarius, mažina stresą, gerina širdies ir kraujagyslių veiklą.

Vandens natūralios savybės suteikia galimybę pratimus atlikti be skausmo, stiprina imuninę sistemą, atpalaiduoja, mankštinantis vandenyje yra maža traumų tikimybė. Mankšta vandenyje tinka įvairiems pacientams: patyrusiems įvairias traumas, prieš ir po operacijų, neščioms moterims, profesionaliems sportininkams. Mankštai vandenyje netaikomi amžiaus apribojimai. Terapija gali būti taikoma tiek kūdikiams, tiek ir senjorams.

VS FITNESS reabilitacijos centre esančio baseino gylis gali būti pritaikomas individualiai, todėl nebūtina mokėti plaukti. Mankštinantis naudojami specialūs plūdurai. Mankštos metu specialistas visa dėmesį skiria teisingam ir saugiam veiksmų atlikimui.

vs-fitness-terapinis-baseinas

Kineziterapija

Kineziterapija – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių. Tai terapijos būdas grindžiamas įsitikinimu, kad tinkamas judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti daugumos kūno sistemų funkcinę būklę. Įvairūs ir modernūs prietaisai, papildomos gimnastikos priemonės (kamuoliai, lazdos, gumos) treniruotes padaro labia efektviomis. Sąmoningas ir valingas kliento dalyvavimas gydymo procese, bendradarbiavimas su kineziterapeutu turi reikšmės procedūrų efektyvumui.

Atsižvelgdami į kliento būlę ir poreikius, mūsų specialistai skirs aktyvius arba pasyvius kineziterapijos metodus. Aktyvūs metodai taikomi tada, kai ligoniui reikia jūdėti pačiam. Taikant pasyvų kineziterapijos metodą, visos manipuliacijos yra atliekamos rankomis, prietaisais ir įvairiais apartais.

Kineziterapija taikoma po traumų, neurologinių susirgimų atveju, prieš ir po operacijų, sąnarių ligų gydymui, sportininkų reabilitacijai.

VS FITNESS reabilitacijos centre bus teikiamos kineziterapeutų konsultacijos, sudaromos individualios programos, vedamos individualios ir grupinės mankštos salėje ir baseine.

VS FITNESS kineziterapija Kaune

Fizioterapija

Fizioterapija – natūralių ir dirbtinių veiksnių vartojimas gydant įvairias ligas bei sveikatinimo tikslais. Taip pat padeda išvengti komplikacijų, gerina gyvenimo kokybę, didina darbingumą bei teikia pasitikėjimo savimi.

VS FITNESS reabilitacijos centro moderni fizioterapijos įranga papildys kadaise naudotus natūralius fizinius veiksnius arba padės juos atkurti.

Taikant fizioterapinį gydymą žmogaus organizmas atsipalaiduoja, o vidaus organams nedaromas joks neigiamas poveikis.

Fizioterapija veiksmingai mažina įvairų skausmą ir uždegimą, atpalaiduoja ir stiprina raumenis, gerina sąnarių veiklą, greitina žaizdų gijimą. Taip pat gerina kraujotaką, širdies-kraujagyslių, virškinamojo trakto, kvėpavimo ir kitų veiklą, skatina audinių atsinaujinimo procesus, stiprina organizmo imunitetą.

Fizioterapija – sudėtinė reabilitacijos dalis, todėl ją skirs, prižiūrės, o esant reikalui – koreguos, mūsų VS FITNESS reabilitacijos centro specialistai.

VS FITNESS kriokamera Kaune

Ergoterapija

Pagrindinis terapijos tikslas – padėti žmonėms kuo savarankiškiau atlikti svarbius kasdieninius užsiėmimus. Ergoterapija siekia žmonėms suteikti galimybes būti socialiai aktyviems, bei siekti ir įgyvendinti asmeninius užsiėmimus.

Ergoterapeutų pagrindinis tikslas, pritaikant pacientui specialią aplinką arba įrangą, suteikti galimybę reabilituotis arba adaptuotis prie ligos ar traumos sukeltų sąlygų, padėti sugrįžti arba išlaikyti visavertį, kuo daugiau savarankišką gyvenimą.

Ši terapija taikoma įvairaus amžiaus pacientams, kai yra judamojo atramos aparato pažeidimai, atsiradus sąnarių sustingimui, raumenų susilpnėjimui (hipotrofijai ar atrofijai), sergant nervų ir psichikos ligomis, paralyžiui. Dažniausiai ergoterapija yra skiriama pacientams po galvos smegenų kraujotakos sutrikimų, nugaros smegenų pažeidimų, galvos smegenų traumų, galūnių traumų, lūžių.

VS FITNESS ergoterapija Kaune

Sporto medicina, diagnostika

VS FITNESS reabilitacijos centre teikiamos visapusiškos sporto medicinos ir diagnostikos paslaugos, kurių reikia ne tik profesionaliu sportu užsiimantiems ir siekantiems rezultatų, bet visiems norintiems sportuoti sveikai. Aktyviems, savo sveikata besirūpinantiems žmonėms dažnai reikia patarimo, kaip tinkamai aktyviai sportuoti, kokio rėžimo laikytis, o patrus traumą būtinos rekomendacijos, kaip greičiau grįžti prie normalaus rėžimo.

Mūsų specialistai įvertins visų sporto šakų profesionalų ir mėgėjų funkcinę būklę. Taikant įvairius tyrimų metodus tiksliai nustatoma fizinė ir funkcinė būklė tam tikrais treniruočių ar varžybų etapais.

Mūsų centre dirbantys įvairių sričių specialistai teikia fizinio krūvio bei fizinio aktyvumo konsultacijas ir rekomendacijas, medicininę priežiūrą ligų ir traumų atveju, individualią sportuojančių priežiūrą treniruočių metu. Čia atliekamas ir funkcinis sąnarių bei raumenų sistemos įvertinimas naudojant modernią testavimo įrangą.

VS FITNESS sporto medicina ir diagnostika Kaune

Soliariumai

Oda yra pats didžiausias žmogaus jutiminis organas galintis užimiti per 1,8 m² plotą. Labai daug gyvybiškai svarbių medžiagų apykaitos procesų vyksta odoje, kuria dažniausiai mes užmirštame pasirūpinti.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad mažėjant kolageno ir elastingų skaidulų epidermyje, oda praranda elastingumą, atsiranda raukšlių, ypač veido ir kitose kūno srityse. Tai normalus senėjimo procesas, be abejo, priklausantis nuo genetikos bei išorinių faktorių. Atlikti tyrimai parodė, kad veikiant tam tikras ląsteles 633 mm bangų diapazone, jos gali gaminti kolageną ir elastiną. Procesas padeda pašalinti raukšles, pagerina deguonies, drėgmės pasisavinimą, valo odą, šalina odos nelygumus. Šis procesas taip pat gali labai pagerinti odos regeneraciją.

VS FITNESS sporto ir sveikatingumo centras Jums pirmiesiems Baltijos šalyse suteiks galimybę pasinaudoti unikaliais stovimu bei gulimu kompanijos COLLARIUM Mon Amie soliariumais. Šios įrangos pranašumas ne tik kolageno lempų terapija, bet galimybė praturitinti Jūsų organizmą gyvybiškai reikalingu vitaminu D.

soliariumas sporto klube